Dan T.

Musim říct, ze mu to jde, i když mu za zadkem nestojí pan instruktor. A když mu proložíme lyžovaní na sjezdovce dostatečným množstvím ne tak nudných „skokánků“ a „zkratek“ (tedy ježdění po okraji sjezdovky, nejlíp někde lesem, po boulích, zvlněném terénu se skokánky a jinými blbinami jako ježdění po jedné lyži a pozpátku atp.), tak ho konečně baví i poctivé obloučky po upravené sjezdovce a sám si cvičí jezdit po hranách, ani ho nemusíme nutit. Sám mi to hlásí a jde vidět, že ho to baví.

Na svahu, zdá se mi, se docela vynikal. Přes víkend jsem viděla dvě další děti cca jeho věku (mimochodem také s lyžemi Lusti, ale bez podložky), kterým to také šlo. Na tomto svahu jsem je viděla již před Vánoci, takže si je pamatuji již z té doby. Jinak nikoho. Lyže tedy super, myslím, že bez nich by to nešlo. Obrovský pokrok.

Na červené, kde je sklon a rychlost vyšší, tak smýkal, ale přičítám to právě rychlosti. Taky se zatím přetáčí (nedrží ramena ze svahu). Při jízdě si moc nezpomaluje zavíráním oblouků vyjetím po vrstevnici. Poctivě ale zastavuje vyjetím oblouku a hned mi to hlásí.

Lucie T.

Zpět na Reference